0
0

آگهی های شغلی جابینجا

523 بازدید
آگهی های شغلی جابینجا

آگهی‌های شغلی در ایران متاسفانه به شکلی تنظیم می‌شوند که نه به نفع کارفرما هستند و نه به نفع کارجو!

احتمالا برایتان این سوال پیش بیاید که چرا به نفع کارفرما نیست. بالاخره کارفرما با استفاده از یک نفر می‌تواند چند تخصص را به صورت همزمان به دست بیاورد و با دادن یک حقوق کار چند نفر را از یک کارمند طلب کند.

اگر به صورت واقع بینانه به این موضوع نگاه کنیم، متوجه خواهیم شد که وقتی در یک آگهی شغلی به دنبال شخصی هستیم که بتواند کار سئوی سایت، تولید محتوای سایت، مدیریت شبکه‌های اجتماعی و حتی کارهای گرافیکی را انجام دهد، 2 حال زیر پیش خواهد آمد:

حالت اول: اگر کسی با این مشخصات را پیدا کنیم، قطعا آن شخص نمی‌تواند در طول ساعات کاری خود از پس همه کارهای شما بر بیاید. هر کدام از تخصص‌های اشاره شده نیاز به زمان و انرژی مشخصی برای انجام دارد و در نهایت کیفیت نهایی کار دچار مشکل خواهد بود.

حالت دوم: اگر شخصی را استخدام کنیم و تمام این کارها را بلد باشد، بعد از مدت زمان کوتاهی از مجموعه جدا خواهد شد و برای خود کار خواهد کرد. زیرا متوجه می‌شود که از پس همه کارهای بر خواهد آمد و دیگر نیازی به کار کردن در یک شرکت را ندارد.

ویدیو کوتاه از وضعیت آگهی‌های شغلی جابینجا

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://karmagic.ir/?p=3157
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
داود سامانی
لیسانس سخت افزار و عاشق کسب و کار. برای به وجود آوردن یک کسب و کار موفق نیاز به توانایی هایی داریم که سعی می کنم دانشم را با شما به اشتراک بگذارم.
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد آگهی های شغلی جابینجا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

دعوت از شما

کارمجیک هر 2 هفته یک بار در روزهای پنجشنبه یک وبینار کاملا رایگان با موضوعات مختلف آموزش سئو برگزار می‌کند و از شما دعوت می‌کنیم که در این وبینارها حضور داشته باشید.

question