0
0

تاثیر ارسال رایگان بر روی فروش

483 بازدید
تاثیر ارسال رایگان بر روی فروش

به عنوان یک کارشناس دیجیتال مارکتینگ، یکی از پر تکرار ترین سوالاتی که از من در جلسات مشاوره پرسیده می‌شود این است که آیا ارسال رایگان بر روی فروش محصول تاثیر دارد یا خیر. در این ویدیو به این سوال پاسخ دادیم.

با توجه به بالا بودن قیمت ارسال مخصوصا در شهرهای بزرگ، شما باید برای فروشگاه خود یک استراتژی مناسب برای ارسال رایگان انتخاب کنید. این استراتژی می‌تواند سقف قیمتی برای ارسال رایگان یا سفارش تعداد مشخصی برای فعال شدن ارسال رایگان در سفارش مشتری باشد. به شما پیشنهاد می‌کنیم که برای کاهش هزینه ارسال رایگان یکی از روش‌های زیر را نیز انتخاب کنید:

به هر حال بر اساس آمار مشخص شده است که فروشگاه‌هایی که سرویس ارسال رایگان دارند، معمولا 30 درصد فروش بیشتری را نسبت به فروشگاه‌]ای دیگر تجربه می‌کنند. شما می‌توانید برای دریافت تخفیف 20 درصدی از سرویس پستی تاپین، بر روی اینجا کلیک کنید.

ویدیو کوتاه از تاثیر ارسال رایگان بر روی فروش

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://karmagic.ir/?p=3173
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
داود سامانی
لیسانس سخت افزار و عاشق کسب و کار. برای به وجود آوردن یک کسب و کار موفق نیاز به توانایی هایی داریم که سعی می کنم دانشم را با شما به اشتراک بگذارم.
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد تاثیر ارسال رایگان بر روی فروش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

دعوت از شما

کارمجیک هر 2 هفته یک بار در روزهای پنجشنبه یک وبینار کاملا رایگان با موضوعات مختلف آموزش سئو برگزار می‌کند و از شما دعوت می‌کنیم که در این وبینارها حضور داشته باشید.

question