0
0

آیا کارشناس سئو باید تولید محتوا انجام دهد؟

511 بازدید
آیا وظیفه تولید محتوا با سئوکار است؟

سوالی که اکثر کارجویان از من می‌پرسند این است که ما به تازگی به عنوان کارشناس سئو در شرکتی استخدام شدیم (یا با ما مصاحبه کردند) و از ما خواسته شده است که کار تولید محتوا را نیز بر عهده بگیریم. برای جواب دادن به این سوال باید این موضوع را دقیق‌تر بررسی کنیم.

آیا کار تولید محتوا باید توسط کارشناس سئو انجام شود؟

تولید محتوا یک تخصص حرفه‌ای است که توسط افرادی با همین سمت شغلی انجام می‌شود. برای تولید محتوای 1000 کلمه‌ای در مورد یک موضوع مشخص، اگر بخواهیم کیفیت آن را در بالاترین حد ممکن داشته باشیم، چیزی در حدود 2 الی 4 ساعت زمان نیاز داریم.

با این حال بسیاری از کارفرماها اعتقاد دارند که کار تولید محتوا باید توسط کارشناس سئو انجام شود زیرا به عقیده آن‌ها تولید محتوا با هدف سئوی سایت انجام می‌شود پس در حیطه وظایف سئوکار قرار دارد.

در این مورد باید این موضوع را مد نظر داشته باشیم که یک کارشناس سئو می‌تواند وظیفه مدیریت تیم محتوا اعم از:

  • انتخاب عنوان‌ها
  • بریف محتوایی
  • انتخاب کلمات کلیدی قابل استفاده در محتوا
  • کنترل کیفیت محتوای نوشته شده

را بر عهده بگیرد ولی در پروژه‌های مختلف کارشناس سئو نباید خودش تولید محتوا انجام دهد و این کار باید توسط کارشناس تولید محتوا انجام شود.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://karmagic.ir/?p=3070
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
داود سامانی
لیسانس سخت افزار و عاشق کسب و کار. برای به وجود آوردن یک کسب و کار موفق نیاز به توانایی هایی داریم که سعی می کنم دانشم را با شما به اشتراک بگذارم.
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد آیا کارشناس سئو باید تولید محتوا انجام دهد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

دعوت از شما

کارمجیک هر 2 هفته یک بار در روزهای پنجشنبه یک وبینار کاملا رایگان با موضوعات مختلف آموزش سئو برگزار می‌کند و از شما دعوت می‌کنیم که در این وبینارها حضور داشته باشید.

question