0
0

درباره ما

کارمجیک - جادوی کسب و کار شما

نمی توانیم بگوییم کارمجیک دقیقا از کجا شروع شد. آیا از زمانی شروع شد که می خواستیم دانش سئو خود را به دیگران آموزش دهیم یا زمانی که ایده تولید محتوا در مورد چگونگی تولید محتوا از ذهنمان عبور کرد. حتی نمی توانیم بگوییم که چگونه به اسم “کارمجیک” رسیدیم.

 

ولی هر چه که بود امروز با این سایت در خدمت شما هستیم و در ادامه گاه شمار تغییرات و به روز رسانی های سایت را با یکدیگر می بینیم.

مراحل آغاز به کار و رشد

ایده اولیه کارمجیک توسط داود سامانی موسس کارمجیک مطرح شد. بعد از چند سال کار کردن در حوزه سئو و ایجاد تجربیات موفق، نیاز به یک سایت که در آن نمونه کارها در آن قرار داده شود، بیشتر از پیش احساس می شد. بعد از طرح ایده با زهرا عبدالغنی همسر، دوست و همکار قدیمی ایده سایت به آموزش های دیجیتال مارکتینگ ارتقا پیدا کرد و بعد از ساعتی جستجو و همفکری نام “کارمجیک” انتخاب شد و کارهای مربوط به طراحی سایت آغاز شد.

بعد از گذشت 1 ماه از شروع راه اندازی سایت و قرار دادن چند مقاله، سایت در روز 11 دی 1400 به طور رسمی افتتاح شد. در این زمان 6 مطلب در حوزه های سئو، رشد فردی، تولید محتوا و رشد کسب و کار در سایت قرار داده شده بود.

در بهمن 1400، صفحه اینستاگرام کارمجیک افتتاح شد.

در فروردین 1401 پادکست رسمی کارمجیک در شبکه کست باکس افتتاح شد. در این چنل موضوعات مختلفی را بررسی خواهیم کرد که یا به صورت متنی نمی‌توان به طور کامل در مورد آن‌ها توضیح داد یا نیازی به ساخت ویدیو برای آن‌ها نیست.

تیم کارمجیک

question